Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate grįžo į pergalių kelią ir namuose 75:62 (18:18, 17:17, 24:10, 16:17) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (2/3).

Rungtynių pradžioje nė vienai komandai nepavyko ryškiau išsiveržti į priekį –  pirmuosius keturis „Lietkabelio“ taškus per dvi atakas pelnė Kendrickas Brownas, o tolimu metimu greitai atsakė Miha Lapornikas.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – 18:18, o antrąjį sėkmingiau ir vėl pradėjo šeimininkai.

Po Maryno Sajaus ir Femi Olujobi taškų jie pirmavo 22:18.

Įpusėjus ketvirčiui „Lietkabeliui“ pavyko surengti ryškesnį spurtą – Tomo Lekūno bei F. Olujobi duetas jiems leido pabėgti 28:21.

Tiesa, iki ilgosios pertraukos „Pieno žvaižgdės“ spėjo išlyginti rezultatą ir galėjo jį persverti, tačiau tolimas Arvydo Šikšniaus metimas likus žaisti keliolika sekundžių skriejo pro šalį.

Komandoms grįžus ant parketo iniciatyvos vėl ėmėsi „Lietkabelis“ – trečiojo kėlinio viduryje panevėžiečiai pirmą kartą įgavo dviženklę persvarą (56:45).

Dar tris taškus baudų metimais pridėjus F. Olujobi, šeimininkai prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą jau pirmavo keturiolika taškų.

Likus žaisti porą minučių svečiai atsilikimą kiek sumažino (72:61), tačiau jiems spurto surengti nebepavyko.

Nugalėtojus į priekį vedė Željko Šakičiaus ir K. Browno duetas – pirmasis pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius (27 naud. bal.), antrasis surinko 18 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Lietkabeliui“ rungtynėse nepadėjo sergantis Stefanas Sinovecas.

Pasvaliečių gretose naudingiausiai žaidė Laimonas Kisielius, kurio sąskaitoje – 11 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 17 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Kendrickas Brownas 18, Željko Šakičius 19, Femi Olujobi 12 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 12, Laimonas Kisielius 11, Trevoras Thompsonas 10 taškų.