17
„Žalgiris“  (nuotr. Kauno „Žalgirio“)

Pralaimėjimą Eurolygoje Belgrade vykusiose rungtynėse patyrė Kauno „Žalgiris“ (11/17), kuris 76:83 (21:21, 19:21, 22:14, 14:27) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (15/13).

17

Po nesėkmės žalgiriečiams šansai dar patekti į turnyro įkrintamąsias sumažėjo jau tik iki minimumo. Dabar reikės laimėti veikiausiai visas likusias šešerias rungtynes.

Rungtynės prasidėjo kauniečių pražanga tritaškio metimo metu, o visus baudų metimus realizavęs Wade'as Baldwinas pelnė savo komandai pirmuosius taškus (3:0). Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau žalgiriečiai prabėgus maždaug trims pirmojo kėlinio minutėms pagavo greitesnį žaidimo ritmą ir pradėjo vytis (9:11).

Pirmajame kėlinyje visišku kauniečių žaidimo didvyriu tapo Edmondas Summneris, kuris įpusėjus ketvirčiui savo sąskaitoje jau turėjo 12 taškų. Antroje ketvirčio pusėje vyko apylygė kova, o galiausiai kėlinys baigėsi lygiosiomis (21:21).

Antrąjį ketvirtį A. Trinchieri auklėtiniai pradėjo tobulai įgyvendintu deriniu, kurį tritaškiu užbaigė Brady Manekas (24:21). Žalgiriečiai prabėgus kiek daugiau nei trims antrojo kėlinio minutėms turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau netrukus keletą sėkmingų reidų surengę šeimininkai atsilikimą nutirpdė iki 1 taško (29:28).

Antroje kėlinio dalyje vyko įtempta kova taškas į tašką, o likus kelioms minutėms iki ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo veržtis į priekį (39:36). Galiausiai kėlinys baigėsi komandas skiriant 2 taškams (42:40).

Nors akimirką atrodė, kad kauniečiams trečiojo kėlinio pradžia sunki, tačiau viskas netrukus apsivertė ir per pirmąsias dvi minutes A. Trinchieri auklėtiniams pavyko susikrauti 5 taškų pranašumą (48:43). Įpusėjus kėliniui žalgiriečiai susikrovė rekordinį šį vakarą pranašumą (57:49).

Tačiau šeimininkai neketino pasiduoti ir nuolat kvėpavo žalgiriečiams į nugarą (62:56).

Pirmąsias dvi lemiamo kėlinio minutes kauniečius kankino taškų sausra, tačiau po šeimininkų treneriui skirtos techninės pražangos tritaškiu pasižymėjo B. Manekas (65:60). Dar net neįpusėjus kėliniui šeimininkai užsikūrė ir išlygino rezultatą (67:67).

Vėliau šeimininkai pabėgo į priekį, o likus minutei rezultatą išlygino Arnas Butkevičius, bet baudas metė W. Baldwinas, jas realizavęs – 78:76. Sekė A.Butkevičiaus klaida ir nesportinė pražanga, kuri praktiškai galutinai žudė kauniečius – 79:76. Pergalę šeimininkams tvirtino J. Nebo.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 16 (5/11 dvit., 12 n.b.), Tamiras Blattas 11, Jamesas Webbas, Joshas Nebo (9 atk. kam.) ir Bonzie Colsonas (6 atk. kam., 19 n.b.) – po 10, Lorenzo Brownas 9 (10 rez. perd.).

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 18 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 28 n.b.), Edmondas Sumneris 14, Edgaras Ulanovas 10, Arnas Butkevičius 9, Brady Manekas 8 (6 atk. kam.).

Kokia romantiška nuotrauka!
Užuojauta treneriui. Su tokiais lopais žaisti......Arno perdavimas evansui, darželio lygio.
Ne komanda ,o atsiktiniai pinigų kartos krepšininkai, nei už Lietuvą nei už Kauną nėra entuziazmo žaisti ,Gauna atlyginimą ne už rezultatus ,bet už buvimą aikštėje,