Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Kauno „Žalgiris“ iškovojo dvyliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Trečiajame kėlinyje dvidešimties taškų pranašumą susikrovę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 75:51 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo karjeros efektyviausias rungtynes sužaidęs Axelis Toupane‘as, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą ir surinko 23 naudingumo balus.

Pirmuoju sezono dvigubu dubliu pasižymėjo ir Brandonas Daviesas – vidurio puolėjas per 14 minučių pelnė 11 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

„Žalgirio“ gretose pasižymėjo visi aikštelėje pasirodę krepšininkai – Dee Bostas įmetė 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Kevinas Pangosas pridėjo 8 taškus, Antanas Kavaliauskas – 8.

Šiame mače „Pieno žvaigždės“ rotacijoje naudojo vos aštuonis krepšininkus, nors buvo registravę dešimt žaidėjų.

Pasvaliečių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Viačeslavas Bobrovas, surinkęs 13 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Martynas Varnas pelnė 11 taškų, Artūrs Ausėjs įmetė 9 taškus.

Laikinosios sostinės ekipa pirmojo ketvirčio pradžioje susikrovė dviženklę persvarą (24:13), o trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas peržengė ir 20 taškų ribą (57:36).

„Žalgiris“ šioms rungtynėms neregistravo komandos kapitono Pauliaus Jankūno ir Martyno Arlausko.