Brazilijos futbolo legenda 48-erių Roberto Carlosas profesionalo karjerą baigė dar 2012 m. Praėjus 3 metams jis epizodiškai rungtyniavo Indijoje, o pastaruosius 7 metus niekur nerungtyniavo.

Viskas pasikeitė po to, kai R.Carlosas nusprendė prisijungti prie vieno labdaros projekto. „eBay“ aukcione buvo galima įsigyti brazilo pasirodymą komandos rungtynėse, o gauti pinigai buvo pervesti labdaros organizacijai.

Galiausiai aukcioną laimėjo Anglijos mėgėjų klubo „Bull In The Barne United“ atstovas. Pagal vietinį barą pavadinta komanda pasikvietė R.Carlosą į Sekmadienio lygos rungtynes, o brazilas nepasidižiavo ir vykdė sandorio sąlygas.

Rungtynių pradžioje mėgėjų klubas paliko brazilą ant suolo, bet dabar pirmajame kėlinyje jį išleido į aikštę. Šį kartą R.Carlosas žaidė ne įprastoje gynėjo pozicijoje, o vidurio saugu.

Antrojo kėlinio pradžioje brazilas grįžo ant suolo, bet atėjus baudinių serijai vėl buvo pakviestas į aikštę. R.Carlosas 11 m baudinį realizavo sėkmingai, tačiau to neužteko – jo ekipa pralaimėjo rezultatu 3:4.

R.Carlosas per savo karjerą laimėjo praktiškai visus svarbiausius turnyrus – pasaulio čempionatą, „Copa America“, UEFA Čempionų lygą, „La Liga“.