Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionate Rytų konferencijos autsaideriai Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkai namuose 7:5 (1:3, 5:2, 1:0) nugalėjo ketvirtą vietą Rytuose užimančią „Ober-Haus“ ekipą, teigiama pranešime spaudai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie po Edvardo Valicko (2:52), Sauliaus Lyniko (5:12) ir Rolando Bukausko (6:21) įvarčių jau septintąją rungtynių minutę pirmavo 3:0. Tiesa, kėlinio viduryje rezultatą sušvelnino „Juodupės“ žaidėjas Elvinas Malcius (12:42) - 1:3. Antrame kėlinyje virė arši kova. Vitalijus Sevrukas (23:47) išnaudojo kiekybinę persvarą ir padidino pranašumą iki trijų - 4:1. Netrukus „Juodupės“ ledo ritulininkai užgulė varžovų vartus ir po E.Malciaus (25:54) ir M.Buikos (26:32) įvarčių komandas skyrė tik vienas taškas (3:4). Sužaidus 30 rungtynių minučių „Juodupės“ žaidėjas E.Malcius buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, o V.Sevrukas (30:50) ir vėl išnaudojo kiekybinį pranašumą bei nuginklavo šeimininkų vartininką. Nepraėjus nei trims minutėms „Juodupės“ ledo ritulininkai spėjo išlyginti rezultatą - E.Malcius įmušė savo trečiąjį įvartį, o Artūras Katulis (32:55) pridėjo dar vieną ir rezultatas tapo lygus - 5:5. Pirmą kartą „Juodupės“ ekipa išsiveržė antrojo kėlinio pabaigoje po Sergejaus Obožino (37:35) tikslaus smūgio į varžovų vartus (6:5). Lemiamą kėlinį tiksliu smūgiu pradėjo A.Katulis (43:44) ir padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų (7:5). Vėliau komandos rinko tik baudos minutes: „Juodupė“ per trečiąjį kėlinį užsidirbo 8, o „Ober-Haus“ - 6 baudos minutes, tačiau komandos nebepelnė įvarčių. „Ober-Haus“ ledo ritulininkai per 9 rungtynes iškovojo 9 taškus ir užima ketvirtą vietą, tuo tarpu „Juodupės“ ledo ritulininkai per 8 rungtynes yra iškovoję 6 taškus ir yra paskutiniai - šešti. Juodupės „Juodupė“ - Vilniaus „Ober -Haus“ 7:5 (1:3, 5:2, 1:0)

„Juodupė“: E.Malcius 3, A.Katulis 2, M.Buika ir S.Obožinas po 1 įvartį.

„Ober-Haus“: V.Sevrukas 2, E.Valickas, S.Lynikas ir R.Bukauskas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Hockey Punks“ 8 5 0 0 3 30:32 15

2. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 7 5 0 0 2 42:25 15

3. Rokiškio „Rokiškis“ 4 3 0 0 1 24:11 9

4. Vilniaus „Ober-Haus“ 9 3 0 0 6 33:40 9