30
R. Kurtinaitis (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

Rimas Kurtinaitis ir vėl buvo priverstas palikti aikštę žemai nuleista galva. Maskvos srities „Chimki“ (2/16) ekipa Kaune nusileido „Žalgiriui“ (11/7) rezultatu 75:102 (20:22, 28:17, 13:39, 14:24).

30

Rusijos ekipai tai buvo jau dešimtoji nesėkmė Eurolygoje iš eilės.

Kritikos strėlių pastaruoju metu sulaukiantis lietuvis spaudos konferencijos metu nedaugžodžiavo ir tikino, kad bando daryti viską, bet problemų yra nemažai.

„Žalgiris“ žaidžia gerai. Jie pasitiki savimi, išnaudoja savo pliusus. Mes turime bėdų, puikiai žaidėme pradžioje, bet paskui viskas buvo tragiška. Praradome charakterį ir tai buvo pralaimėjimo priežastis“, – sakė R. Kurtinaitis.

Paklaustas, ar vis dar tikisi, kad klubo situacija pagerės, treneris atsidusęs atsakė, kad pakeisti dar kažką galima.

Žinoma, kad tikiuosi, tą bandome padaryti. Buvo eilė tikrai neblogų mačų, bet buvo nemažai ir kada sunku. Kai tiesiog trūksta pasitikėjimo. Po nesėkmių serijos aišku, kad žaidėjai palūžta. To nugalėtojų charakterio irgi kartais trūksta. Ne pirmas mačas, kai pradžioje atrodome gerai, bet trečią kėlinį viskas priešingai. Nežinau, ar kada pamenu tokį prastą rezultatą (trečiąjį kelinį pralaimėjo 13:39, – aut. past.)“, – tikino lietuvis.

„Situacija sunki, bet turėjome ir gerų rungtynių. Kai kurias pralaimėjome paskutinę minutę. Tas teikia vilčių, bet yra, kaip šiandien, kai komanda be kontrolės. Paėmiau tiek pertraukėlių trečiame kėlinyje, bet tai nieko nepakeitė“, – mintimis dalijosi treneris.

R. Kurtinaitis, nepaisant tragiškų rezultatų Eurolygoje, vis dar lieka komandoje. Pasitikėjimą juo išreiškęs ir klubo prezidentas, kuris kiek anksčiau teigė, kad kol kas lietuvis liks poste.

„Tiesiog dirbu savo darbą. Treniruojamės neblogai. Lengviausia yra viską mesti ir išvažiuoti žvejoti, bet lengvų kelių neieškau“, – į klausimą, galbūt reikėtų tiesiog viską mesti, atsakė R. Kurtinaitis.