Po beveik trijų mėnesių pertraukos į Europą sugrįžo aukščiausio lygo krepšinis. Šeštadienį čempionatą pratęsė Vokietijos lyga, kurios rungtynės vyksta Miunchene.

Getingeno „Gottingen“ (1/0) komanda 89:78 (29:20, 22:22, 17:17, 21:19) įveikė Krailsheimo „Merlins“ (0/1) klubą.

Nepaisant ilgos pertraukos, abi komandos taikliai atakavo krepšį, kurios kartu pataikė 27 tritaškius iš 61.

Bennetas Hundtas nugalėtojams įmetė 30 taškų ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Jo tritaškis likus 55 sekundėms didino komandos pranašumą 87:78 ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams dar 18 tašų pelnė Mihajlo Andričius (8 atk. kam.), 14 – Terry Allenas, 12 – Alexas Ruoffas (10 rez. perd.).

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė Javonte Hawkinsas, 15 surinko Sebastianas Herrera, 12 – Dejanas Kovačevičius.

Abi komandos žaidė nepajėgiausios sudėties.

Vokietijos čempionate dar taip pat žais Gytis Masiulis ir Rokas Giedraitis, jie kovos sekmadienį.