0

Atvirosiose Prancūzijos pirmenybėse – pirmoji didelė staigmena. Antrame rate antroji planetos raketė belgė Kim Clijsters 6:3, 5:7, 1:6 pralaimėjo olandei Arantxa Rus ir baigė savo pasirodymą „Roland Garros“ turnyre.

Viena iš turnyro favoričių turėjo pripažinti 114 vietą WTA moterų reitinge užimančios dvidešimtmetės pranašumą. Dvikova tesėsi 2 val. 2 min. Belgė padarė 10 dvigubų klaidų (varžovė – 3) ir 65 neišprivokuotas klaidas (varžovė – 23).

K. Clijsters per savo karjerą yra laimėjusi keturis „Grand Slam“ turnyrus. Belgijos tenisininkė tris kartus triumfavo atvirajame JAV čempionate („US Open“, 2005, 2009 ir 2010 m.) bei šiemet tapo atvirojo Australijos čempionato („Australian Open“) nugalėtoja.

Pirmą kartą per savo karjerą į trečiąjį „Grand Slam“ turnyro ratą patekusi A. Rus kitame etape susitiks arba su ruse Marija Kirilenko (27-oji pasaulio raketė), arba su Pietų Afrikos Respublikos (PAR) atstove Chanelle Scheepers (65).

Devintoji pasaulio raketė čekė Petra Kvitova antrajame rate 6:4, 6:1 nugalėjo kinę Jie Zheng (80), o 13-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:4 įveikė indę Sanią Mirzą (72).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate penktoji pasaulio raketė švedas Robinas Soederlingas po 1 val. 56 min. trukusios kovos 6:3, 6:4, 6:4 nugalėjo ispaną Albertą Ramosą (117).