Penkioliktą pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių XVI turo rungtynėse iškovojo čempiono titulą ginantis keturiolikos komandų turnyro lyderis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Ramūnu Šiškausku bei Robertu Javtoku, šeštadienį svečiuose net 30 taškų skirtumu - 82:52 (18:14, 26:18, 14:9, 24:11) - sutriuškino dešimtojoje pozicijoje esančią Atėnų AEK (5 pergalės ir 11 pralaimėjimų) ekipą.

Abu lietuviai nugalėtojams pelnė po 8 taškus.

Per beveik 27 minutes (26:42) R. Javtokas pataikė 3 dvitaškius iš 8, abu (!) baudų metimus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovų metimą bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Kiek daugiau nei 25 minutes (25:13) žaidęs R. Šiškauskas pataikė vienintelį mestą tritaškį, 2 baudų metimus iš 3, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Sani Bečirovičius ir Costas Tsartsaris, pelnę atitinkamai 20 ir 13 taškų.

Dviem pergalėm nuo lyderio atsilieka antroje vietoje esantis Salonikų "Aris TT Bank" (13/3) klubas su Simonu Serapinu, šeštadienį namuose 65:53 (15:10, 19:9, 12:11, 9:13) nugalėjęs pirmenybių autsaiderį Kozanio "Makedonikos" (3/13) penketuką.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 12 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Jeremiahui Massey`ui, kuris pelnė 21 tašką.

20 minučių žaidęs S. Serapinas prametė abu dvitaškius, pataikė 4 tritaškius iš 8, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo varžovo metimą.

Nepasisekė kitiem dviems klubams, kuriuose žaidžia lietuviai: Renaldo Seibučio Atėnų "Maroussi" (8 vieta - 6/10) svečiuose net 44:72 (17:19, 8:17, 5:19, 14:17) pralaimėjo Partų "AEP Olympias" (7 vieta - 7/9) penketukui, o Tomo Nagio Larisos A.E.L. (11 vieta - 4/12) išvykoje 74:84 (17:26,17:20, 27:25, 13:12) nusileido Salonikų PAOK (4 vieta - 11/5) krepšininkams.

R. Seibutis per 29 su puse minutės pelnė 9 taškus (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/3, baudos 3/4), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o 20 minučių žaidusio T. Nagio sąskaitoje 4 taškai (dvitaškiai 1/5, baudos 2/4), po krepšiais 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys bei 2 blokuoti varžovų metimai.