Pirmosiose Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse šalies vicečempionė įveikė čempioną.

Madridas, sausio 22 diena („Reuters“-BNS). Pirmosiose 2014–2015 metų sezono Ispanijos futbolo taurės turnyro („Copa del Rey“) ketvirtfinalio rungtynėse praėjusio šio turnyro sezono finalininkė šalies vicečempionė „Barcelona“ trečiadienį namie 1:0 (0:0) įveikė čempioną Madrido „Atletico“ klubą.

Pergalingą įvartį 85-ąją minutę įmušė Lionelis Messi. Beje, prieš akimirką argentinietis nesėkmingai bandė realizuoti baudinį ir pasižymėjo tik antruoju bandymu, varžovų vartininkui atmušus kamuolį.

Atsakomasis šių komandų susitikimas bus žaidžiamas po savaitės Madride.

Pergalę pirmosiose rungtynėse savo aikštėje iškovojo ir „Villarreal“ futbolininkai, 1:0 (0:0) įveikę „Getafe“ ekipą. Ir šiame mače lemiama buvo 85-a minutė, kai pasižymėjo Bruno.

Trečiosios trečiadienį vykusios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Malagos“ ir Bilbao „Athletic“ klubų, kurios buvo pirmos tarp šių komandų, baigėsi lygiosiomis 0:0.