0

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos trejos XXV turo dvikovos.

Pranašumą prieš Madrido "Real" klubą iki 4 taškų vėl padidino Madrido "Atletico" futbolininkai, kurie namuose įveikė Barselonos "Espanyol" vienuolikę.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 38 minutę, realizuodamas 11 metrų baudinį, įmušė "Atletico" žvaigždė Radamelas Falcao. Kolumbietis pelnė jau 21-ąjį įvartį šiame sezone ir rezultatyvumu "Primera" lygoje šiuo metu atsilieka tik nuo Lionelio Messi (38 įv.) ir Cristiano Ronaldo (24 įv.)

Nors per pirmo kėlinio pridėtą laiką iš aikštės buvo pašalintas "Atletico" saugas Gabrielis Fernandezas, šeimininkai sugebėjo atsilaikyti. Įdomu, kad šiame atkakliame mače parodytos net 11 geltonų ir 1 raudona kortelė.

Kituose susitikimuose Madrido "Rayo Vallecano" namuose neatsilaikė prieš "Valladolid" ekipą, kuriai pralaimėjo rezultatu 1:2, tuo tarpu Vigo "Celta", taip pat namuose, 2:1 palaužė "Granada" pasipriešinimą ir iškovojo tris labai svarbius taškus, suteikiančius vilties išbristi iš iškritimo zonos.

Madrido "Rayo Vallecano" 1 - 2 "Valladolid"

71' [0 - 1] J.A. Mass (į savus vartus) 72' [1 - 1] J.A. Mass 79' [1 - 2] Manucho

Vigo "Celta" 2 - 1 "Granada"

24' [1 - 0] I. Aspas 28' [1 - 1] O. Ighalo 80' [2 - 1] M. Bermejo

Madrido "Atletico" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"

38' [1 - 0] R. Falcao (iš 11 m. baudinio) 45' G. Fernández ("Atletico") - raudona kortelė