Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Atletico“ ir „Celta Vigo“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Santi Mina 13-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Celta Vigo“ ekipą į priekį 1:0.

Luisas Suarezas 45-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Puolėjas 50-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1.

Hugo Mallo 78-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Facundo Ferreyra 89-ąją minutę tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.