„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Gavi 18-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

Gerardas Pique 37-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 37-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Ousmane‘as Dembele 73-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Luukas de Jongas 90-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir dar labiau padidino pranašumą 3:0.

Memphis Depay‘us per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį, o katalonai šventė pergalę 4:0.