Buksuojantis Vilniaus „Wolves“ (4/8) klubas ir toliau neišlipa iš pralaimėjimų liūno. Šįsyk Kęstučio Kemzūros auklėtiniai trečiadienio vakarą Europos taurės turnyre svečiuose 59:72 (9:18, 14:25, 15:15, 21:14) nusileido Stambulo „Bešiktaš“ (8/5).

„Wolves“ tai buvo jau septintasis iš eilės pralaimėjimas visuose turnyruose.

„Wolves“ tragiškai pradėjo rungtynes kai nesugebėjo pelnyti taškų. Tik sužaidus daugmaž keturias minutes jie baudos metimu sugebėjo „atsidaryti“ 1:7.

Kėlinio pabaigoje pagaliau pavyko pataikyti kelis metimus, bet turkai vis vien pirmavo 17:7.

Antrajame kėlinyje Stambule vaizdas išliko toks pats. „Wolves“ labai strigo, o varžovai jautėsi gerai ir pabėgo į priekį. Ilsėtis komandos išėjo „Wolves“ pralaimint jau 23:43.

Trečiajame kėlinyje „Wolves“ nepavyko net surengti bent kažkokio spurto ir pabandyti artėti prie varžovų.

Užtikrintai žaidę „Bešiktaš“ po trijų kėlinių pirmavo 58:38.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys jau buvo tik formalumas. Artėjant mačui prie pabaigos „Wolves“ dar aptirpdė varžovų persvarą, bet dar labiau priartėti jau neužteko laiko.

Varžovai užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose ir galiausiai rungtynes laimėjo 72:59.

„Wolves“ pataikė vos 3 tritaškius iš 14 bandymų (21 proc.) ir suklydo net 21 kartą.

„Wolves“: Tre'Shawnas Thurmanas 15 (3/6 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), Garrisonas Brooksas 10 (8 atk. kam.), Adas Juškevičius 9, Vaidas Kariniauskas 8, Jeffery Tayloras 5, Regimantas Miniotas 4, Arnas Beručka 3.

„Bešiktaš“: Angelis Delgado 16 (7/12 dvit., 2/5 baud., 14 atk. kam., 6 rez. perd., 30 n. b.), Matthew Mitchellas 15, Kyle'as Allmanas, Derekas Needhamas (1/6 trit.) ir Yigitas Arslanas po 8, Sametas Yigitoglu 6.

Kaip ir sakiau ,kad wolfs lavonu komanda ,kokia dar eurolyga , kam tokia pazorna komanda lt reikalinga