Lietuviškų komandų akistatoje NBA triumfavo aikštėje nepasirodęs Arnoldas Kulboka su Šarlotės „Hornets“ (19/17) ekipa.

Jo klubas svečiuose 116:108 (34:27, 37:30, 19:25, 26:26) įveikė Indianos „Pacers“ (14/21) su Domantu Saboniu.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit., 8/14 baud.), atkovojo 18, perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 6 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jam tai yra 25-asis sezono dvigubas dublis.

Nugalėtojams Terry Rozieras pelnė 35 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, LaMelo Ballas surinko 21 tašką, 12 atkovotų kamuolių ir devynis rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“ komanda pirmajame kėlinyje laimėjo atkarpą 15-3 ir po to nei karto neatsiliko.

Svečiai vienu metu pirmavo 18 taškų ir laimėjo trečią kartą iš eilės.

„Hornets“: Terry Rozieras 35 (7 atk. kam.), LaMelo Ballas 21 (12 atk. kam.), Gordonas Haywardas 18, Kelly Oubre’as 13, Jalenas McDanielsas 12.

„Pacers“: Caris LeVertas 27, Domantas Sabonis 15 (18 atk. kam.), Mylesas Turneris ir Oshae Brissettas po 14, Justinas Holiday 12.