Martynas Echodas sužaidė geriausias sezono rungtynes ir neleido Vilniaus „Rytui“ (5-5) liūdnai pabaigti Europos taurės grupių etapo. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sulaukė vienos prasčiausių turnyro komandų iššūkio, bet galiausiai palaužė varžovus.

„Rytas“ namie 71:67 (17:15, 14:22, 20:17, 20:13) nugalėjo Baro „Mornar“ (2-8) iš Juodkalnijos.

Trečiojo kėlinio metu „Mornar“ buvo pabėgę 52:42, bet vilniečiai dar iki ketvirčio pabaigos skirtumą apkarpė iki trijų taškų.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai beveik aštuonias minutes nepelnė taškų ir nors vilniečiai nespindėjo, to užteko, kad spėtų susikrauti pergalingą persvarą.

Vilniečius į priekį tempė M. Echodas. Jaunasis centras pelnė 23 taškus (11/14 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 7, perėmė 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Rytas“ šiose rungtynėse tragiškai metė tolimus metimus - 4/27 (14,8 proc.), o vien Roko Stipčevičius prametė visus šešis tritaškius.

Praėjusiame ture 31 tašką pelnęs įžaidėjas šį kartą surinko nulį ir minus šešis naudingumo balus.

„Rytas“ dar prieš šias rungtynęs buvo užsitikrinęs ketvirtą vietą D grupėje ir kelialapį į „Top 16“ etapą. „Mornar“ savo ruožtu neturėjo jokių galimybių tęsti sezoną Europos taurėje. Pirmą mačą Juodkalnijoje „Rytas“ buvo laimėjęs 92:69.

„Rytas“: M. Echodas 23, M. Girdžiūnas 14, E. Bendžius 10, D. Suttonas ir D. Seeley po 8, A. Butkevičius 4.

„Mornar“: U. Lukovičius 12, D. Drenovacas 11, N. Vranješas 10.