Pasireikšti gavęs Ignas Brazdeikis neišgelbėjo Orlando „Magic“ (4/14) nuo triuškinančio pralaimėjimo NBA lygoje. Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose net 92:123 (16:36, 20:41, 20:28, 36:18) pralaimėjo čempionams Milvokio „Bucks“ (10/8).

Nuo pat mačo pradžios „Magic“ atrodė pasimetę ir leido varžovams daryti ką nori puolime. Gana greitai „Bucks“ surinko jau ir pusšimtį taškų.

„Magic“ komanda po dviejų kėlinių atsiliko 36:77 ir tai buvo didžiausias ekipos deficitas jos istorijoje prieš ilgąją pertrauk

Antroji susitikimo pusė buvo tik formalumas. „Bucks“ dar leido kiek priartėti varžovams, bet vis vien iškovojo triušknamą pergalę.

Visą ketvirtąjį kėlinė žaidęs I. Brazdeikis „Magic“ ekipai pelnė 3 taškus (1/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Jis su 18 naudingumo balų šioje kategorijoje buvo geriausias komandoje.

Nugalėtojams Jrue Holiday'us surinko 18 taškų. Giannis Antetokounmpo buvo arti trigubo dublio, kai pelnė 12 taškų, atliko 9 rez. perdavimus ir sugriebė 8 atšokusius kamuolius.

Pralaimėjusiems Moritzas Wagneris įmetė 18 taškų.

„Bucks“: Jrue Holiday 18, Patas Connaughtonas 17, Jordanas Nwora ir Graysonas Allenas po 14, Bobby Portisas 13 (11 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo (8 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Khrisas Middletonas po 12 taškų.

„Magic“: Moritzas Wagneris 18, R.J. Hamptonas 14 (8 atk. kam.), Mychalas Mulderis ir Robinas Lopezas po 13, Chuma Okeke 12.