Šešioliktą nesėkmę Škotijos futbolo čempionato 38 turo rungtynėse patyrė aštuntąją poziciją dvylikos komandų turnyre užimantis lietuvių Edinburgo „Hearts" (48 tšk.) klubas, antradienį autsaiderių (7-12 vietos) turnyro rungtynes svečiuose 0:1 (0:0) pralaimėjęs pirmenybių autsaiderei „Gretna" (13 tšk.) ekipai.

Svečių gretose Marius Žaliukas žaidė iki 73 minutės, o Deividą Česnauskį 70-oje minutėje pakeitė Kęstutis Ivaškevičius.

Vienintelį susitikimo įvartį mačo pabaigoje įmušė Gavinas Skeltonas (90 min.).

Rungtynes „Hearts" futbolininkai baigė dešimtyje, nes 27 minutę raudona kortelė buvo parodyta Gary Glenui.

Lyderių (dėl 1-6 vietų) turnyre pirmaujantys „Celtic" futbolininkai turi 86 taškus ir keturiais lenkia dvejomis rungtynėmis mažiau žaidusią Glazgo „Rangers" vienuolikę.

Trečiojoje pozicijoje su 56 taškais lieka "Motherwell" komanda.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

12.„Gretna"                       38  5  8 25  32:83  13

P. S.: iš „Gretna" ekipos atimta 10 taškų už priverstinį klubo administravimą.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 25 įvarčiai - Scottas McDonaldas (Glazgo „Celtic").