Pergalių seriją iki keturių Ispanijos čempionate pratęsė Vitorijos „Baskonia“ (20/13) krepšininkai su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Baskai svečiuose 91:78 (28:13, 23:20, 15:26, 25:19) pranoko Tenerifės „Lenovo“ (20/13) komandą, kuri visai neseniai džiaugėsi iškovotu FIBA Čempionų lygos trofėjumi.

T.Sedekerskis nerungtyniavo, R.Giedraitis per 36 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (2/5 dvit., 6/8 trit.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 3 kamuolius, padarė klaidą ir surinko 25 naudingumo balus.

Lietuvis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. 18 taškų prisidėjo Vanja Marinkovičius (3/4 trit.), 17 įmetė Wade‘as Baldwinas (6 rez. perd.).

Tenerifės komandai 22 taškus surinko Kyle‘as Wiltjeras (6/9 trit.), po 14 – Marcelinho Huertasas (5 rez. perd.) ir Giorgi Shermadini.

Likus turui iki reguliaraus sezono pabaigos „Baskonia“ klubas turnyro lentelėje žengia penktas.