Penktadienį JAV prasidėjo pasaulio jaunių (iki 19 metų) ir jaunimo (iki 21 metų) biatlono čempionatas.

Sėkmingai jaunių merginų sprinto 6 km lenktynėse startavo penkioliktąją vietą užėmusi septyniolikmetė Gabrielė Leščinskaitė. Du baudos ratus sukusi lietuvė trasoje sugaišo 20 minučių 32,3 sekundės ir 1 minutę 42,4 sekundės pralaimėjo čempione tapusiai italei Lisai Vittozi.

13 sekundžių italei pralaimėjusi vokietė Anna Weidel iškovojo sidabrą, o bronza džiaugėsi prancūzė Julia Simon, kuri nuo nugalėtojos atsiliko 18,3 sekundės.

Keturis kartus šaudykloje suklydusi Gaudvilė Nalivaikaitė užėmė 28-ąją vietą, o dusyk pro šalį prašovusi Kotryna Vitkūnaitė liko 37-ta tarp 57-ių dalyvių.

Vaikinų varžybose visi trys lietuviai suko po 5 baudos ratus ir finišavo šeštajame dešimtuke - Kipras Daugirdas buvo 51-as, Lukas Čepulis užėmė 54-ąją vietą, o Šarūnas Jukna liko 55-as tarp 62-jų dalyvių.

Čempionu tapo amerikietis Seanas Doherty, sidabras atiteko vokiečiui Marco Grossui, o bronza tenkinosi rusas Dmitrijus Šamajevas.