Penktadienio vakarą Stambule naują Eurolygos sezoną pergale pradėjo vietos „Fenerbahče“, kuri po pratęsimo dramos 85:82 (19:23; 19:12; 24:19; 14:22; 9:6) įveikė Milano „Emporio Armani“ ekipos.

Milano ekipa rungtynes pradėjo aukštesniu penketu ir geriau dalijosi kamuoliu kamuoliu. Taip pat „Emporio Armani“ daugiausiai problemų šeimininkams kėlė taiklūs Milano krepšininkų tritaškiai, o jų svečiai pataikė net 5. Šeimininkams labiausiai gelbėjo Marko Guduričius, kuris pirmojo ketvirčio metu pridėjo 9 taškus. Po pirmųjų dešimties minučių „Fenerbahče“ krepšininkai atsilikinėjo 4 taškais (19:23).

Visgi antrajame ketvirtyje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir M. Guduričius tapo tikru šeimininkų gelbėtoju. Tuo tarpu Milano krepšininkai puolime visas viltis dėjo į Shavoną Shieldsą, kuriam vis nepavyko įsivažiuoti. Įpusėjus kėliniui abiejų komandų gynyba šiek tiek suskydo, taigi padaugėjo laisvų metimų. Geriau skyles gynyboje sekėsi išnaudoti šeimininkams, kurie į ilgąją pertrauką išsinešė 3 taškų pranašumą (38:35).

Po ilgosios pertraukos Milano krepšininkai vėl žaidė aukštu penketu ir abi komandos puolime taškus vertė žaisdamos vienas prieš vieną. „Fenerbahče“ greitai įgavo tokį pagreitį, kad svečiai buvo priversti žaidimą stabdyti minutės pertraukėle. Tačiau jiems reikėjo ne tik sustabdyti šeimininkų žaidimą, bet ir pagerinti savo puolimą. Galiausiai į lemiamą kėlinį šeimininkams pavyko išsinešti 8 taškų pranšumą (62:54).

Ketvirtąjį kėlinį galingai pradėję „AX Armani“ krepšininkai įpusėjus kėliniui beveik visiškai priartėjo prie varžovų. Atkakli kova šiose rungtynėse tęsėsi iki pat paskutinių minučių, o 15 sek. iki rungtynių pabaigos Nicolo Melli sugebėjo rezultatą išlyginti ir veiksmas galiausiai persikėlė į pratęsimą.

Pratęsimo metu komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir po N. Mirotičiaus vienos pataikytos baudos šeimininkai pirmavo 81:79. Itin svarbų tritaškį vėliau pataikė S. Wilbekinas. Galiausiai nervų karą laimėjo šeimininkai, kuriems pavyko išlaikyti 3 taškų pranašumą (85:82).

„EA7 Emporio Armani“: Nikola Mirotičius 27, Johannesas Voigtmannas 21, Shavonas Shieldsas 10, Nicolo Melli 7.

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 19, Georgios Papagiannis ir Marko Guduričius po 15, Dyshawnas Pierre’as 11.