Kauno „Žalgirio“ varžovas Eurolygos B grupėje Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi iškovojo sudėtingą pergalę išvykoje, 80:70 (24:18, 21:19, 9:16, 26:17) įveikė Nansi SLUC krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

„Panathinaikos“ klubas pirmajame dar pirmajame kėlinuke buvo išsiveržęs į priekį 9 taškų skirtumu (24:15), tačiau prancūzai nepaleido Graikijos čempionų ir visą laiką lipo jiems ant kulnų. Vienu metu graikų persvara pasiekė 10 taškų (35:25), bet šeimininkai spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (36:38).

Po didžiosios pertraukos „Panathinaikos“ klubas buvo susigrąžinęs dviženklį pranašumą, bet du S.Tchicamboudo tritaškiai persvėrė rezultatą SLUC naudai (52:51). Tačiau „Panathinaikos“ netrukus susigrąžino iniciatyvą.

Dar sykį intriga padidėjo paskutiniame kėlinuke, kai 4 R.Greero taškai sumažino atsilikimą iki minimumo (68:69), bet Š.Jasikevičius pataikė tritaškį, o 4 taškus pridėjo M.Batiste'as ir graikai vėl atitrūko 76:70.

Š.Jasikevičius nugalėtojams per 24 minutes pelnė 7 taškus (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 1/3), atkovojo 1 ir prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir pats prasižengė 4 kartus.

SLUC: R.Greeras 26 (7 kld.), S.Tchicamboudas 18 (6 rez.perd.), L.Wilsonas 8.

„Panathinaikos“: M.Batiste'as 18 (9 atk.kam.), D.Diamantidis 14 (9 atk.kam.), K.Tsartsaris 11, N.Pekovičius 10, D.Nicholas 8 (tritaškiai 2/7), Š.Jasikevičius 7.