Portugalijos futbolo čempionato lyderis "Porto" klubas, kurio gretose rungtyniauja Edgaras Jankauskas, pateko į šalies futbolo taurės turnyro ketvirtfinalį.

Trečiadienį svečiuose "Porto" futbolininkai aštuntfinalio mače 7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (0:1) nugalėjo Gimaraješo "Vitoria" vienuolikę.

Aikštės šeimininkai po Romeu Almeida (12 min.) įvarčio pirmavo, tačiau antrame kėlinyje Jorge Costa (67 min.) rezultatą išlygino, o Nuno Valente (73 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Kitų trečiadienį įvykusių aštuntfinalio rungtynių rezultatai (skliaustuose - lyga/divizionas, kuriame žaidžia komanda):

"Espinho" (II/B) - "Naval" (II) 1:1 (po pratęsimo)("Naval" laimėjo 4:2 po 11 m baudinių)Koimbros "Academica" - "Chaves" (II) 3:1Amadoros "Estrela" (II) - Lisabonos "Sporting" 0:1