Trečiadienį sužaistos paskutinės ketverios ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro antrojo etapo, vadinamo TOP-16, šeštojo turo rungtynės D ir E grupėse.

Pergalingai antrąjį etapą baigė jau anksčiau grupės nugalėtojų titulą ir vietą finalinio ketverto turnyre užsitikrinęs Dariaus Songailos Maskvos CSKA (Rusija) klubas. CSKA krepšininkai išvykoje net 101:59 sutriuškino trečiojoje pozicijoje grupėje likusią Zagrebo "Cibona Vip" (Kroatija) komandą.

D.Songaila per 17 minučių pelnė 8 taškus. Puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 7, visus 4 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

CSKA krepšininkų varžovai finalinio ketverto turnyro pusfinalyje paaiškės ketvirtadienį po G grupės susitikimų.

Kitose D grupės nieko nelėmusiose rungtynėse ketvirtąją pergalę iškovojo antrąją vietą grupėje užėmęs Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubas, namie 82:78 įveikęs grupės autsaiderę Malagos "Unicaja" (Ispanija) ekipą.

D grupės rungtynių rezultatai:

Zagrebo "Cibona Vip" - Maskvos CSKA 59:101Stambulo "Efes "Pilsen" - Malagos "Unicaja" 82:78

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA 6 5 1 499:3992. Stambulo "Efes Pilsen" 6 4 2 425:4313. Zagrebo "Cibona Vip" 6 2 4 447:4994. Malagos "Unicaja" 6 1 5 474:516

E grupės šeštojo turo rungtynės taip pat jau nieko nelėmė. Nugalėtojo titulą ir teisę žaisti finalinio ketverto turnyre užsitikrinęs Mindaugo Žukausko Sienos "Montepaschi" (Italija) klubas paskutinėse grupės rungtynėse svečiuose po atkaklios kovos 103:111 nusileido praėjusio sezono ULEB Eurolygos čempionams Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) krepšininkams, kurie antrajame etape laimėję trejas rungtynes iš šešių kartu su Bolonijos "Skiper" (Italija) komanda pasidalijo antrą-trečią vietas.

Tai buvo tik antras "Montepaschi" krepšininkų pralaimėjimas.

M.Žukauskas šį kartą per 24 minutes pelnė 6 taškus, pataikęs du tritaškius iš 5 ir prametęs vieną dvitaškį.

Kitose rungtynėse grupės autsaiderė Stambulo "Ulker" (Turkija) ekipą, kurioje žaidžia Virginijus Praškevičius, svečiuose po pratęsimo 86:82 įveikė "Skipper" klubą.

V.Praškevičius šiame mače per 26 minutes pelnė 5 taškus. Puolėjas iš Lietuvos prametė du tritaškius, pataikė du dvitaškius iš 6 ir vienintelį baudos metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė tris kamuolius.E grupės rungtynių rezultatai:

Bolonijos "Skipper" - Stambulo "Ulker" 82:86 (po pratęsimo)Atėnų "Panathinaikos" - Sienos "Montepaschi" 111:103

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sienos "Montepaschi" 6 4 2 510:4842. Bolonijos "Skipper" 6 3 3 450:4483. Atėnų "Panathinaikos" 6 3 3 482:5064. Stambulo "Ulker" 6 2 4 480:484

Ketvirtadienį bus žaidžiamos likusios ketverios šeštojo turo rungtynės.