„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 2:1 įveikė Londono „West Ham Utd“ futbolininkus.

Jarrodas Bowenas 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė svečių vartininkas Davidas De Gea.

Mohamedas Saidas Benrahma 30-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir „West Ham Utd“ išsiveržė į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo 34-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Nikola Vlasičius 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas nepakito.

Puikia proga pasižymėti antrojo kėlinio pradžioje nepasinaudojo C.Ronaldo, kurio smūgiuot kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Masonas Greenwoodas 59-ąją minutę atliko tolimą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

C.Ronaldo 77-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau rungtynių teisėjas pražangos neįžvelgė ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Jesse Lingardas 89-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką išvedė „Man Utd“ į priekį 2:1.

Tačiau rezultatas čia pat galėjo vėl būti lygus, kadangi jau per teisėjo pridėtą laiką į svečių vartus buvo paskirtas 11 m baudinys po Luke'o Shaw žaidimo ranka.

Jį mušti stojo specialiai šiai užduočiai į aikštę įleistas šeimininkų senbuvis Markas Noble'as, bet „raudonųjų velnių“ vartininkas Davidas De Gea smūgį atlaikė.

Kitame mače pergalę iškovojo ir „Brighton“ klubas, kuris namuose 2:1 pranoko „Leicester“.