Itin rezultatyviose rungtynėse Ispanijos sostinėje pirmadienį Madrido „Real“ komanda sugebėjo panaikinti 22 taškų deficitą ir po pratęsimo įveikė „Oklahoma City Thunder“ komandą 142:137.

Victoro Oladimo ir Russello Westbrooko vedama „Thunder“ komanda po pirmų dviejų kėlinių demonstravo savo pranašumą – 31:53. Trey Thompkinso tritaškiai padėjo namų šeimininkams ištirpdyti tą persvarą iki 79:88 trečiame kėlinyje. Andresas Nocioni ir Sergio Lullas pasirūpino, kad rungtynių nugalėtoją lemtų pratęsimas – 126:126. Čia atsigauti nespėję NBA krepšininkai patyrė pralaimėjimą.

Jaycee Carrollas nugalėtojams pelnė 24 taškus, Sergio Lullas -22, iš jų net tris tritaškius sulig finaline kėlinio sirena. Svečiams V. Oladipo pelnė 34 taškus.

J.Mačiulis prie pergalės per 15 minučių prisidėjo 6 taškais (0/1 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė. Tuo tarpu D.Sabonis debiutinėse rungtynėse „Thunder“ ekipai per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir mačą baigė dėl išnaudotų asmeninių pražangų limito.

„Noriu pasveikinti savo žaidėjus su pergale. Antroje dalyje pasirodėme daug geriau. Mums pasisekė išplėšti pratęsimą ir laimėti. Galiausiai įveikėme NBA komandą ir mūsų fanai, kaip ir mes, tikriausiai didžiuojasi“, - kalbėjo „Real“ strategas Pablo Laso.

Krepšinis prieš NBA komandas motyvuoja. Žaidėme savo žaidimą antroje dalyje, smagiai praleidome laiką ir suteikėme malonumą fanams. Dėl tų metimų paskutinę sekundę – visuomet stengiuosi prisiimti atsakomybę ir pataikyti. Man pasisekė“, - kalbėjo nesulaikomas „Real“ gynėjas Sergio Llullas.

„Komandoje turime naujų veidų ir akivaizdu, kad dar turime daug išmokti. Tai ir darome – ruošiamė naujam sezonui, kad atėjus laikui sužaistume taip, kaip reikia“, - teigė „Thunder“ žvaigždė Russellas Westbrookas.