Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio šeštosiose rungtynėse antradienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:2, 0:0; 1:0) įveikė „Florida Panthers“ ledo ritulininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 5 min. 39 sek., įmušė Travisas Zajacas. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Steve'as Bernier (17 min.) ir Ilja Kovalčukas (25). „Flyers“ ekipai įvarčius pelnė Krisas Versteegas (28) ir Seanas Bergenheimas (33).

„Devils“ žaidėjai į varžovų vartus metė net 42 kartus, o „Flyers“ ledo ritulininkai - 16. 16 min. 45 sek. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus. Lemiamos, septintosios, rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Floridoje.

„Devils“ reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė šeštąją, o „Panthers“ - trečiąją vietas.