0

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio septintosiose rungtynėse ketvirtadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose po dviejų pratęsimų 3:2 (1:0, 1:0, 0:2; 0:0; 1:0) įveikė „Florida Panthers“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-3.

Po Adamo Henrique (2 min.) ir Stepheno Gionta (30) įvarčių „Devils“ pirmavo 2:0, bet taiklūs Stepheno Weisso (46) ir Marcelio Goco (57) smūgių trečiajame kėlinyje „Panthers“ komanda išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį, antrajame pratęsime sužaidus 3 min. 47 sek., įmušė „Devils“ puolėjas A. Henrique.

22 min. 38 sek. žaidęs D. Zubrus nepasižymėjo.

„Devils“ reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė šeštąją, o „Panthers“ - trečiąją vietas. Konferencijos pusfinalyje „Devils“ kovos su „Philadelphia Flyers“ ekipa.

Kelialapį į kitą etapą pelnė ir Rytų konferencijos nugalėtoja „New York Rangers“ komanda. Ji lemiamose konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namuose 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) įveikė „Ottawa Senators“ ekipą ir laimėjo seriją 4-3.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Marcas Staalas (25) ir Danas Girardi (30). „Senators“ gretose pasižymėjo Danielis Alfredssonas (32).

„Rangers“ Rytų konferencijos pusfinalyje žais su „Washington Capitals“. Niujorko klubas į antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą pateko pirmą kartą nuo 2008 metų.