Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų dešimtkovės varžybose Lietuvos atstovas Darius Draudvila po devintosios rungties išliko penktas.

27-erių metų lietuvis turi 7485 taškus.

Varžybų lyderiu tapo prancūzas Romeinas Bara (Romain Barras, 7698 tšk.). Jis antrąją vietą užimantį baltarusį Andrejų Kravčenką lenkia 29 taškais. Trečias žengia estas Mikas Pahapilas (Mikk Pahapill, 7610 tšk.), o ketvirtas - olandas Elkas Sintnikolas (Eelco Sintnicolaas, 7603 tšk.).

Dešimtkovės varžybose klasifikuotas 21 sportininkas iš 27 startavusių.

Devintojoje rungtyje - ieties metime - ketvirtadienį D. Draudvila užėmė 19-ąją vietą. Sėkmingiausias buvo antrasis lietuvio bandymas - 52 m 59 cm (627 tšk.). Pirmuoju mėginimu Darius ietį numetė 52 m 35 cm, o trečiuoju - 51 m 86 cm.

Šioje rungtyje nugalėjo norvegas Larsas Vikanas Risė (Lars Vikan Rise) - 71 m 71 cm.

Kaip jau skelbta, pirmojoje rungtyje - 100 m bėgime - D. Draudvila pasidalijo 2-3 vietas (10,71 sek.; 926 tšk.), šuolių į tolį varžybose buvo septintas (7 m 52 cm; 940 tšk.), rutulio stūmimo rungtyje - penktas (15 m 8 cm; 795 tšk.), šuolio į aukštį rungtyje - ketvirtas (204 cm; 840 tšk.), 400 m bėgime - šeštas (48,43 sek.; 888 tšk.), 110 m barjeriniame bėgime - penktas (14,29 sek.; 937 tšk.), disko metime - devintas (44 m 53 cm; 757 tšk.), o šuoliuose su kartimi - 16-as (4 m 55 cm; 775 tšk.).

Penkiose rungtyse iš devynių lietuvis pagerino asmeninius rekordus.

Ketvirtadienį dešimtkovės varžybų dalyviai dar kovos 1500 m bėgimo rungtyse.