Ketvirtąją pergalę aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į šeštąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (10 tšk.) klubas.

"Devils" ledo ritulininkai šeštadienį svečiuose daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) įveikė į aštuntąją poziciją Rytų konferencijoje smuktelėjusią Otavos "Senators" (9 taškai) komandą, kuriai tai buvo tik antroji nesėkmė per šešis susitikimus ir po keturių iš eilės laimėtų rungtynių.

Per 13 žaidimo minučių (12:55) 36-erių metų lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus, blokavo du šeimininkų smūgius ir išvengė baudos minučių.

Šeimininkai pirmavo šiose rungtynėse po tikslaus Alexo Chassono (30:09) smūgio, tačiau netrukus Damonas Seversonas (31:29) išlygino rezultatą, o Marekas Zidlicky's (36:45) išvedė svečius į priekį.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje Bobby's Ryanas (53:51) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį per pratęsimą į šeimininkų vartus įmušė legendinis Jaromiras Jagras (63:39).