0

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes pirmadienį svečiuose su „Ottawa Senators“ ekipa įmušė įvartį.

„Devils“ pralaimėjo po pratęsimo 2:3 (0:0, 2:0, 0:2; 0:1).

Po D. Zubraus (28 min.) ir Davido Clarksono (35) įvarčių svečiai pirmavo 2 :0, bet trečiajame kėlinyje pasižymėję Jasonas Spezza (42) ir Erikas Condra (54) išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min., įmušė Danielis Alfredssonas.

19 min. 21 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus.

33-ejų metų lietuvis per 38 šio sezono rungtynes įmušė 11 įvarčių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Devils“ komanda, po 38 rungtynių turinti 44 taškus, Rytų konferencijoje užima septintąją vietą.

Tradicinėse po atviru dangumi rengiamose rungtynėse („Winter Classic“) „New York Rangers“ komanda 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) įveikė „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkus.

Po Braydeno Schenno (33) ir Claude'o Giroux (35) įvarčių „Flyers“ išsiveržė į priekį 2:0, bet „Rangers“ žaidėjai pelnė tris įvarčius iš eilės ir išplėšė pergalę. Niujorko komandoje du kartus pasižymėjo Mike'as Ruppas (35, 43), kartą - Bradas Richardsas (46).

Beje, paskutinę rungtynių minutę į „Rangers“ vartus buvo paskirtas baudinys, tačiau vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė Ryano McDonagho metimą.

Mačą „Citizens Bank Park“ stadione Filadelfijoje stebėjo beveik 47 tūkst. žiūrovų.

Pirmadienio rungtynių rezultatai:

„Ottawa Senators“ - „New Jersey Devils“ 3:2, po pratęsimo (0:0, 0:2, 2:0; 1:0)

„Philadelphia Flyers“ - „New York Rangers“ 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)

„Vancouver Canucks“ - „San Jose Sharks“ 2:3, po bulitų (1:0, 0:2, 1:0; 0:0; 0:1)

„Chicago Blackhawks“ - „Edmonton Oilers“ 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)

„Los Angeles Kings“ - „Colorado Avalanche“ 1:2, po bulitų (0:0, 1:0, 0:1; 0:0; 0:1).