Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas trečiadienį namuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 108:98 (30:27, 26:21, 26:29, 26:21) nugalėjo Portlando "Trail Blazers" krepšininkus, kuriems seriją iki keturių pergalių pralaimi 2-3.

Pirmuosius du serijos mačus "Rockets" ekipa savo arenoje varžovams pralaimėjo 120:122 (po pratęsimo) ir 105:112, trečiosiose rungtynėse išvykoje iškovojo pergalę 121:116 (po pratęsimo), tačiau ketvirtajame mače varžovams vėl nusileido 120:123 (po pratęsimo).

Trečiadienio rungtynėms Hjustone Lietuvos krepšininkas buvo registruotas, tačiau vėl nerungtyniavo.

22 taškus nugalėtojams pelnė Dwightas Howardas (14 atkovotų kamuolių), 21 - Jeremy'is Linas, 20 - Chandleris Parsonsas, 17 - Jamesas Hardenas, 10 - Omeras Ašikas (15 sugriebtų kamuolių), 8 - Terrence'as Jonesas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Wesley'is Matthewsas (27 tšk.), Damianas Lillardas (26 tšk.), Robinas Lopezas (17 tšk.), Nicolas Batumas (15 tšk.) ir LaMarcusas Aldridge'as (8 taškai).

Šeštąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Portlande žais penktadienį.