Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje 111:61 sutriuškinęs Kauno „LSU-Baltus“ LKL čempionate iškovojo trečią pergalę iš eilės. Po rungtynių sostinės klubo vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas negailėjo pagyrimų varžovams bei džiaugėsi savo auklėtinių žaidimu.

„LSU-Baltai“ gerai žaidė iki didžiosios pertraukos. Puikiai pataikė, gerai gynėsi. Buvo malonu stebėti kauniečių žaidimą. Mes kaip sunkusis tankas, įsibėgėjome tik antroje susitikimo dalyje, tačiau to užteko, kad nugalėtume priešininkus.

Antroje susitikimo dalyje pakeitėme ir gynybos būdą, pasisekė perimti keletą kamuolių, nedaryti klaidų, pataikyti tritaškius ir nesunkiai nugalėti. Norėčiau pasveikinti kauniečius, pirmuosius du kėlinius jie sužaidė puikiai“, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ strategas.

Tuo tarpu kauniečių treneris Darius Dikčius pažymėjo, jog iki didžiosios pertraukos jo auklėtiniai demonstravo gražų akiai krepšinį, tačiau antroje mačo pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Šiandien žiūrovai pamatė dvi skirtingas komandas. Pirmoje dalyje žaidėme gerai, atsipalaidavę, neblogai gynėmės, drąsiai atakavome. Tačiau antroje dalyje komandos žaidimas „subyrėjo“. Gal pavargome? Žaidėjus įspėjau, kad lengva nebus, gaila, tačiau su tokio lygio komandomis galime žaisti tik du kėlinius. Vėliau pritrūkstame agresyvumo ir noro kovoti“, – sakė D.Dikčius.

Po šios nesėkmės kauniečiai prarado visas galimybes prasibrauti į LKL atkrintamąsias varžybas.