Penktadienį Eurolygoje jau šeštą pralaimėjimą iš eilės patyrė Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (2/13) ekipa, kuri svečiuose 84:90 (29:20, 22:23, 19:29, 14:18) nusileido Vilerbano ASVEL (5/9) krepšininkams.

„Chimki“ gana neblogai pradėjo rungtynes, o antrame kėlinyje pirmavo ir 15 taškų persvara (40:25). Visgi trečiame kėlinyje spurtavusi ASVEL rezultatą išlygino, o netrukus ir persvėrė.

Ketvirtame kėlinyje rezultatas kurį laiką buvo lygus, o likus žaisti 39 sekundes po Devino Bookerio dvitaškio „Chimki“ atsiliko 83:86. Visgi per likusį laiką R.Kurtinaičio auklėtiniai nesulaukė ASVEL puolimo ir patyrė eilinę nesėkmę.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 20, Norrisas Cole‘as 19, Moustapha Fallas 16, Davidas Lighty 14.

„Chimki“: Devinas Bookeris 26 (8/9 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), Aleksejus Švedas 14 (1/5 dvit., 4/8 trit.), Jonas Jerebko 10, Viačeslavas Zaytsevas 9.