Londono „Chelsea“ klubas galėjo pagerinti visų laikų „Premier“ lygos rekordą ir iškovoti 14-ąją pergalę iš eilės, tačiau Londono derbyje 2:0 nusileido „Tottenham Hotspur“ ekipai.

Pirmasis rungtynių įvartis krito „į rūbinę“, kai 45-ąją minutę pasižymėjo Dele Alli.

54-ąją minutę tas pats D. Alli parodė, kad pažadai neleisti „Chelsea“ pagerinti rekordo nebuvo tušti.

Į nokdauną pasiųsti „aristokratai“ nesugebėjo atsigauti ir po 13-kos pergalių iš eilės patyrė skaudžią nesėkmę.

Vis tik Antonio Conte auklėtiniai yra vienvaldžiai „Premier“ lygos lyderiai, jie penkiais taškais lenkia artimiausius persekiotojus „Liverpool“.

„Tottenham Hotspur“ po pergalės pakilo į trečiąją vietą, kuria dalinasi su „Manchester City“ klubu.