Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko vedama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ įsirašė pergalę.

Lietuvio klubas 80:76 (21:15, 20:24, 19:17, 20:20) įveikė Manresos „Baxi“ su Martynu Sajumi.

L.Beliauskas žaidė 22 minutes, pelnė 15 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3, perėmė kamuolį, keturiskart suklydo ir triskart prasižengė.

L.Birutis per 26 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, dukart suklydo, kartą prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems M.Sajus per 17 minučių pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, dukart suklydo ir sykį prasižengė.