0

Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygos C grupėje patyrė Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, išvykoje turėjęs pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ ekipos pranašumą - 82:88 (21:21, 20:25, 21:28, 20:14).

Po šio susitikimo „Real“ ir „Maccabi“ turi po 2 pergales ir 1 pralaimėjimą.

Iki ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, bet antroje susitikimo dalyje išryškėjo „Maccabi“ pranašumas. Baigiantis trečiajame ketvirčiui žydai įgijo 14 taškų persvarą (74:60) ir ją sėkmingai saugojo beveik iki pat mačo pabaigos. „Karališkasis“ klubas nenuleido rankų ir paskutinę minutę sumažino deficitą iki 5 taškų (80:85), tačiau išsigelbėti ispanams pritrūko laiko.

M.Pocius aikštėje praleido 15 minučių, pasižymėjo 4 taškais (1/3 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Maccabi“: Jordanas Farmaras 27 (5 rez. perd., 9/11 dvit.), Sofoklis Schortsanitis ir Davidas Blu po 16, Devinas Smithas 15 (6 atk. kam.).

„Real“: Jaycee Carrollas 18, Felipe Reyesas 15, Rudy Fernandezas 13, Serge'as Ibaka 9 (8 atk. kam.).