Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaisti septyni 29 turo mačai. Juose triuškinančias pergales iškovojo šalies čempionas Miuncheno „Bayern“ bei dėl antros vietos kovojanti Dortmundo „Borussia“.

Šalies titulą praėjusiame ture užsitikrinęs „Bayern“ savoje aikštėje priėmė „Nurnberg“ ekipą ir ją nugalėjo rezultatu 4-0. „Bayern“ šiame mače žaidė ne stipriausios sudėties, o komandos vartus šiose rungtynėse gynė atsarginis ekipos vartininkas Tomas Starke.

Nepaisant to, „Bayern“ nuo pat rungtynių pradžios pradėjo spausti savo varžovus. Pirmuosius pavojingus smūgius atliko Danielis van Buytenas ir Franckas Ribery, tačiau abu kartus buvo uždirbti kampiniai.

Po vieno iš jų buvo įmuštas pirmasis mačo įvartis. 5 rungtynių minutę puikų smūgį atliko „Bayern“ gynėjas Jerome Boatengas, kuris ir išvedė savo ekipą į priekį.

17 minutę „Bayern“ persvara padvigubėjo, kadangi dar vieną įvartį įmušė puolėjas Mario Gomezas. Po kelių minučių tas pats M.Gomezas smūgiavo galva, bet vartininkas sugavo kamuolį.

Įpusėjus kėliniui „Bayern“ pelnė ir trečią įvartį. Šį kartą pasižymėjo krašto gynėjas Rafinha. Po jo įvarčio ne kartą šalia vartų kamuolį siuntė tiek F.Ribery, tiek M.Gomezas, bet iki pertraukos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Nurnberg“ gavo šansą sušvelninti rezultatą. Dėl Rafinha pražangos buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, tačiau „Bayern“ vartininkas T.Starke atlaikė Timmy Simonso smūgį ir rezultatas nepakito.

56 minutę „Bayern“ sugebėjo pelnyti ir ketvirtą įvartį. Komandos atakuojantis saugas Xherdanas Shaqiri atliko puikų smūgį į artimąjį vartų kampą.

Po šio įvarčio „Bayern“ sulėtino žaidimo tempą, o „Nurnberg“ bandė įmušti bent garbės įvartį. Visgi T.Starke šiandien žaidė įspūdingai ir atlaikė visus varžovų smūgius.

Kitame šio vakaro mače Dortmundo „Borussia“ net 6-1 sutriuškino namuose žaidusius Fiurto „Greuther“ klubo futbolininkus.

„Borussia“ per pirmą kėlinį įmušė net penkis įvarčius. Po du kartus pasižymėjo Mario Gomezas ir Ilkay Gundoganas, o vieną įvartį pridėjo Jakubas Blaszczykowskis.

Antrajame kėlinyje „Greuther“ klubas sugebėjo įmušti vieną įvartį, kurį pelnė Edgaras Pribas, tačiau mačo pabaigoje Robertas Lewandowskis ir vėl atstatė penkių įvarčių pranašumą. Verta paminėti, kad šią triuškinančią „Borussia“ klubo pergalę stebėjo ir Madrido „Real“ treneris Jose Mourinho, kuris jau galvoja kaip Čempionų lygos pusfinalyje jam reikės įveikti „Borussia“ ekipą.