„Barcelona“ futbolininkai Ispanijos „La Liga“ čempionato starte ir toliau neklumpa. Ketvirtojo turo rungtynėse jie išvykoje 2:1 (0:1) palaužė „Real Sociedad“ klubą.

„Barcelona“ su 12 taškų išliko pirmenybių lydere, „Real Sociedad“ (4 tšk.) užima 11 vietą.

Šeimininkai pirmavo, kai 12-ąją minutę įvartį pelnė Aritzas Elustondo. Vis tik per porą antro kėlinio minučių „Barcelona“ išsprendė visus reikalus.

Iš pradžių pasižymėjo Luisas Suarezas (63 min.), vėliau ir Ousmane’as Dembele (66 min.).

Tuo tarpu karališkasis Madrido „Real“ prarado pirmus taškus – išvykoje 1:1 (0:1) sužaista su Bilbao „Atlhetico“. Šeimininkai pirmavo po Ikero Muniaino (32 min.) įvarčio, bet tašką svečiams išplėšė Isco (63 min.).

„Real“ su 10 taškų užima antrą vietą, „Athletico“ žengia ketvirtas (5 tšk.), bet yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.