„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 5:2 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Atakos smaigalyje atsidūręs Lionelis Messi jau 8-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Netrukus Clementas Lengletas nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo lygus 1:1.

Sofianas Chakla 28-ąją minutę grubiai suklydo netiksliai atlikdamas perdavimą atgal savo ginamos komandos vartininkui ir kamuolys nuriedėjo į tuščius likusius vartus, o katalonai vėl išsiveržė į priekį 2:1.

L.Messi 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir dar labiau padidino katalonų pranašumą 3:1.

Enesas Unalis 69-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 2:3.

Ronaldas Araujo 87-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau 4:2.

Antoine'as Griezmannas per pridėtą rungtynių laiką pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos, o katalonai iškovojo pergalę 5:2.