Trečiadienį Italijoje sužaistos likusios dvejos UEFA čempionų lygos futbolo turnyro pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose tarpusavy susitiko Italijos ir Ispanijos klubai.

Jei Milano "Inter" (Italija) vienuolikei pavyko iškovoti pergalę minimaliu skirtumu 1:0 (0:0) prieš "Valencia" (Ispanija) ekipą po taiklaus Christiano Vierio smūgio (14 min.), tai Turino "Juventus" (Italija) ir "Barcelona" (Ispanija) futbolininkų mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Rungtynėse Turine Italijos čempionai pirmavo po Paolo Montero (16 min.) įvarčio, tačiau Javieras Saviola (Chavjeras Saviola, 77 min.) antrajame kėlinyje rezultatą išlygino ir pratęsė "Barcelona" komandos nepralaimėtų rungtynių seriją šio sezono Čempionų lygos turnyre iki 15-os - 13 pergalių ir dvejos lygiosios.

Atsakomosios rungtynės balandžio 22 dieną vyks Valencijoje ir Barselonoje.