Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose net 4:0 sutriuškino „Sheffield Utd“ futbolininkus.

Garethas Bale‘as 36-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Giovani Lo Celso 45-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

G.Bale’as 61-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Pastarasis vos po aštuonių minučių pridėjo dar vieną įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Heungas Min Sonas 77-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką, o Londono klubas iškovojo įspūdingą pergalę 4:0.