Europos futbolo čempionatui Prancūzijoje (birželio 10 – liepos 10 d.) besirengiančios rinktinės antradienį kontrolinius susitikimus žaidė skirtingai.

Austrijos futbolininkai savo aikštėje 2:1 (2:0) įveikė būsimą Lietuvos rinktinės varžovę 2018 metų pasaulio pirmenybių atrankos turnyre Maltos vienuolikę.

Visus tris įvarčius šioje dvikovoje įmušė šeimininkai: pirmajame kėlinyje Marko Arnautovičius (4 min.) ir Alessandro Schoepfas (18 min.) pasiuntė kamuolius į svečių vartus, o antrojo kėlinio pabaigoje Davidas Alaba (87 min.) įmušė įvartį į savo vartus.

Kitame susitikime Airijos rinktinė namuose 1:2 (0:1) nusileido Baltarusijos komandai.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Michailas Gordeičiukas (20 min.) ir Maksimas Volodko (63 min.), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Stephenas Wardas (72 min.).

Europos čempionate Austrijos rinktinė F grupėje žais su Vengrijos, Islandijos ir Portugalijos ekipomis, o Airijos futbolininkų varžovėmis E grupėje bus Belgijos, Italijos ir Švedijos komandos.