Penktadienio vakarą Ispanijos „Primera“ lygoje dar vieną pergalę šventė Madrido „Atletico“ futbolininkai, 2:0 įveikę „Elche“ vienuolikę ir įsitvirtinę pirmoje čempionato vietoje.

50-ąją minutę Madrido ekipą į priekį išvesti galimybę turėjo Davidas Villa, tačiau jam nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio. Namuose žaidę „Atletico“ futbolininkai į priekį išsiveržė tik po 72-ąją minutę po kampinio galva į vartus kamuolį pasiuntusio Mirandos įvarčio.

90-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas „Elche“ futbolininkas Cristianas Sapunaru. 11 metrų baudinį realizavo Diego Costa.

Tris taškus iškovojęs Madrido klubas jau turi šešių taškų pranašumą prieš antroje vietoje esantį Madrido „Real“. Trečioje vietoje esanti „Barcelona“ atsilieka septyniais taškais.