Klaipėdos „Atlantas“ nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją ir iškovojo septintąją pergalę čempionate. Klaipėdiečiai „SMScredit.lt A lygos“ XIX-ojo turo dvikovoje rezultatu 12:0 (7:0) sutriuškino Alytaus „Dainavą“, kuriai tai buvo aštuonioliktoji nesėkme šio sezono pirmenybėse.

Į uostamiestį atvyko tik vienuolika dzūkų, diskvalifikuotas dėl surinktų geltonų kortelių buvo pagrindinis gynėjas ir komandos kapitonas Nerijus Kavaliauskas, taip pat aikštėje nepasirodė rezultatyviausias žaidėjas Kęstutis Balčiūnas. Puolėjo pozicijoje žaidė pagrindinis komandos vartininkas Donatas Mikučionis.

Pirmąjį įvartį „Atlantas“ pelnė jau 2-ąją minutę, kai Evaldas Razulis iš arti aptaikė į virpstą, o pirmasis prie kamuolio suskubo Donatas Kazlauskas ir pasiuntė jį į vartus. Netrukus 6-ąją ir 7-ąją minutę E.Razulis pelnė du įvarčius ir atliko dublį.

Paskutinę pergalę prieš pusantro mėnesio iškovoję Konstantino Sarsanijos auklėtiniai ir toliau mušė įvarčius vieną po kito: 17-ąją minutę pasižymėjo Tadas Eliošius, 20-ąją – Marius Papšys, o 23-iąją – dublį atliko D.Kazlauskas.

Atlikę šešis tikslius smūgius per pusę kėlinio klaipėdiečiai kiek atleido vadeles. 25-ąją minutę D.Mikučionis pakovojo dėl kamuolio netoli aikštės vidurio ir atliko perdavimą Ryčiui Padegimui, kurio gana pavojingas tolimas smūgis prazvimbė šalia virpsto.

Kėlinio pabaigoje porą sykių patikimai sužaidė „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška, tačiau 39-ąją minutę jis buvo bejėgis, kai po D.Kazlausko perdavimo į savo vartus kamuolį nukreipė alytiškis Deividas Kumeta.

Po pertraukos K.Sarsanija išleido į aikštę tris jaunus žaidėjus, kurie taip pat aktyviai įsiliejo į žaidimą. Po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Krušnauskas 52-ąją minutę pelnė aštuntąjį įvartį, o 61-ąją Dovydas Virkšas tiksliai pakėlė kampinį ir užtikrintai smūgiavęs E.Razulis atliko „hetriką“.

Netrukus 65-ąją minutę dublį atliko R.Krušnauskas, o 68-ąją „hetriką“ pavyko pasiekti ir D.Kazlauskui.

Per likusį rungtynių laiką „Atlantas“ turėjo kelias progas dar labiau padidinti rezultatą. Arti tikslo porą kartų buvo Maksimas Maksimovas, į virpstą pataikė E.Razulis, o R.Krušnauskas nesugebėjo perkelti M.Matijoškos, kuris smūgiuotą kamuolį nukreipė į kampinį.

Visgi, viena iš paskutinių šeimininkų atakų 89-ąją minutę baigėsi dvyliktuoju įvarčiu, jo autorius – Donatas Navikas.

Klaipėdos „Atlantas“ – Alytaus „Dainava“ 12:0 (7:0)

“Atlantas”: M.Galdikas, M.Beneta, A.Jokšas (46 min. R.Krušnauskas), M.Kazlauskas, G.Žukauskas, A.Bartkus, D.Navikas, M.Papšys (46 min. D.Virkšas), T.Eliošius (46 min. M.Maksimovas), D.Kazlauskas, E.Razulis. “Dainava”: M.Matijoška, D.Mikučionis, E.Baranauskas, E.Chvesko, A.Genevičius, T.Gustaitis, S.Šeštavickas, N.Čeplinskas, D.Kumeta, T.Leskauskas, R.Padegimas.

Įvarčiai: D.Kazlauskas (2,23, 68), E.Razulis (6,7,61), T.Eliošius (17), M.Papšys (20), D.Kumeta (į savo vartus – 39), R.Krušnauskas (51, 65), D.Navikas (89).

Geltonos kortelės: N.Čeplinskas (55)