Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis mūsų šalies rinktinėje žaidžiančio sūnaus Domanto pasirodymu dvikovoje su Nigerija turėjo likti patenkintas. Išskyrus galbūt vieną epizodą, kai kvaila klaida privertė tribūnose sėdintį legendinį krepšininką iš apmaudo susinervinti ir net keiktis.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje D. Sabonis atkovojo kamuolį po netaiklios varžovų atakos, tačiau paspaustas Nigerijos krepšininko suskubo atiduoti perdavimą ir jo mestas kamuolys praskriejo tarp Renaldo Seibučio kojų į užribį.

Pats tokiu savo sprendimu nepatikėjęs D. Sabonis tuoj sulaukė R. Seibučio pamokų ir M. Kalniečio palaikymo, o tribūnose sėdėjęs puolėjo tėvas atrodė gerokai susinervinęs. A. Sabonis atrodė net nusikeikė iš apmaudo, kažkas LKF prezidentui paplojo ramindamas per petį.

D. Sabonis dvikovoje su Nigerija per beveik 25 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir perėmė 3 kamuolius. Rungtynėse jis ne kartą ėmėsi iniciatyvos ir lygindavo rezultatą.

Antradienį Lietuvos krepšinio rinktinė iškovojo antrą pergalę Rio de Žaneiro olimpiados B grupės turnyre. Jono Kazlausko auklėtiniai 89:80 (13:16, 23:25, 29:13, 24:26) įveikė Nigerijos nacionalinę ekipą.