LKL čempionate „Žalgirio“ (27-4) ekipa namuose 102:72 (20:19, 25:14, 29:13, 28:26) įveikė „Lietkabelio“ (9-22) krepšininkus ir susigrąžino pirmą vietą turnyro lentelėje.

Susitikimą ekipos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atakomis ir sužaidus keturias minutes švieslentėje degė lygus rezultatas (8:8). Po minutės pertraukėlės Arnas Labuckas pataikė tritaškį su pražanga ir svečiai išsiveržė į priekį (14:18). „Žalgiris“ netruko išlyginti rezultatą (18:18), o po pirmo kėlinio pirmavo minimalia persvara 20:19.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo atkarpa 6:0 ir įgijo penkių taškų persvarą (20:25), tačiau identišku spurtu atsakę kauniečiai susigrąžino minimalų pranašumą (26:25). „Žalgiris“ pratęsė sėkmingą atkarpą ir padidino pranašumą (31:25). Willas Cherry pelnė penkis taškus iš eilės, Jurica Žuža į tai atsakė keturiais (36:31). Kėlinį aikštelės šeimininkai baigė keliomis lengvomis atakomis ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 45:33.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai surengė spurtą 15:0 ir panaikino visas svečių viltis galvoti apie pergalę. Likus žaisti keturias minutes iki trečio kėlinio pabaigos Tomas Dimša tritaškiu padidino pranašumą iki 29-ių taškų (68:39). Po trijų kėlinių „Žalgiris“ pirmavo 74:46.

Ketvirtą kėlinį Lietuvos čempionai baigė užtikrintai ir iškovojo 27-ą pergalę čempionate rezultatu 102:72.

„Žalgiris“: T.Dimša 20 tšk., A.Gudaitis 14 tšk., W.Cherry 11 tšk., P.Jankūnas 10 tšk., V.Lipkevičius 9 tšk., S.Vene 8 tšk.

„Lietkabelis“: E.Žabas 18 tšk., J.Žuža ir A.Labuckas (9 atk. kam.) – po 14 tšk., L.Aukštikalnis 10 tšk.