20
„Arsenal“ – „Stoke City“ (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį sužaistos priešpaskutinės Anglijos „Premier“ lygos 32-ojo turo rungtynės.

20

Londono „Arsenal" klubas namuose priėmė „Stoke City".

Su rimtais sunkumais pirmoje rungtynių dalyje susidūrę „kanonieriai“ jų pabaigoje perlaužė žaidimą ir pasiekė pergalę rezultatu 3:0.

Pirmasis rungtynių įvartis krito tik 75-ąją minutę. Neleistinai Mesutą Ozilą baudos aikštelėje sustabdė Bruno Martinsas-Indi.

Prieš 11 metrų žymos stojo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas – afrikiečio koja nesudrebėjo ir šeimininkai įgijo pranašumą.

Po praleisto įvarčio „Stoke" visiškai užmigo, o „Arsenal" 86-ąją minutę įtvirtino pergalę – po kampinio antrąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė P. Aubameyangas.

Tačiau tuo rungtynės nesibaigė: po trijų minučių į svečių vartus buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys.

Dublį turėjęs afrikietis „hattricko" nesiekė – antrąjį 11 metrų baudinį realizavo po traumos grįžęs Alexandre'as Lacazete'as.

„Arsenal" po pergalės prie penktoje vietoje esančio „Chelsea" priartėjo iki 5 taškų.

„Stoke City" su 27 taškais lieka priešpaskutinėje vietoje.