Argentinos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės pusfinalyje 3:0 nugalėjo Kroatijos futbolininkus ir iškovojo kelialapį į šio turnyro finalą. Šios nacionalinės komandos vyriausiasis treneris Lionelis Scaloni po susitikimo negailėjo liaupsių Lioneliui Messi ir teigė, kad jis yra geriausias visų laikų futbolininkas.

„Ar L. Messi yra geriausias visų laikų žaidėjas... Kartais atrodo, kad tai sakome tik todėl, kad esame argentiniečiai. Galbūt tai savanaudiška. Visgi neabejoju tai sakydamas, kad jis yra geriausias žaidėjas futbolo istorijoje.

Turiu privilegiją. Man didelė garbė jį treniruoti ir matyti jį žaidžiantį. Tai yra kažkas jaudinančio, nes kiekvieną kartą, kai matai jį žaidžiantį, tai yra didžiulis motyvacijos šaltinis jo komandos draugams, žmonėms, visam pasauliui.

Taigi apie L. Messi nebeliko daugiau ką pasakyti. Tikra privilegija jį turėti savo vadovaujamos komandos gretose“,- kalbėjo strategas.

Priminsime, jog Argentinos rinktinė pateko į pasaulio futbolo čempionato finalą po aštuonerių metų pertraukos. Pastaroji jame susitiks su Prancūzijos ir Maroko poros nugalėtoju.