LKL čempionate stipriausių praėjusio sezono komandų akistatą ir vėl laimėjo „Žalgirio“ krepšininkai. Gintaro Krapiko auklėtiniai išvykoje 82:68 (27:17, 20:19, 21:17, 18:11) nugalėjo „Lietuvos ryto“ ekipą. Pateikiame įspūdingiausius emocijomis persunktos dvikovos momentus.

Svarstyklės. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Lietuvos rytas“ (13:8), tačiau spurtą surengę žalgiriečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 17:27.

Nuobaudos. Per pirmąją rungtynių dalį tiek vilniečiai, tiek kauniečiai gavo po vieną nesportinę ir po vieną techninę pražangą.

Lyderiai. Per pirmuosius du kėlinius žalgiriečius į priekį vedė 12 taškų pelnęs Edgaras Ulanovas, kuris pataikė visas 7 mestas baudas. 10 taškų „Žalgiriui“ pridėjo Olivier Hanlanas. „Lietuvos ryto“ gretose išsiskyrė 10 taškų surinkęs Julius Jucikas.

Žaislų lietus ir piršlybos. Po pirmojo kėlinio „Siemens“ arenoje vyko socialinė akcija „Žaislų lietus“. Jos metu arenoje susirinkę žiūrovai į aikštelės vidurį metė savo atsineštus minkštus žaislus, kurie vėliau bus bus dovanojami vaikams iš socialiai remtinų ir tvarkingų daugiavaikių šeimų, vaikų namų, dienos centrų.

Šios akcijos metu vienas iš sirgalių dar spėjo pasipiršti savo merginai.

Po pirmojo kėlinio „Siemens“ arenoje įvyko socialinė akcija „Žaislų lietus“. Ačiū už jūsų gerumą ir žaislus.P.S. Atkreipkite dėmesį, jog šios pertraukėlės metu vienas iš sirgalių pasipiršo savo merginai. Kaip supratome, ji pasakė TAIP. Sveikiname!BC LIETUVOS RYTAS, VILNIUS BC Žalgiris Kaunas

Posted by Lietuvos krepšinio lyga (LKL)/Lithuanian Basketball league on 2015 m. lapkričio 22 d.

Hanlanas. Trečiajame kėlinyje amerikietis pelnė 9 taškus ir sunkiais momentais buvo pagrindinis „Žalgirio“ ginklas puolime. Prieš lemiamą ketvirtį gynėjas turėjo surinkęs net 19 taškų.

Duobė. Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ pelnė praėjus beveik 4 minutėms. Tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ buvo priartėjęs iki 3 taškų (61:64).

Tvarka. Nepaisant „Lietuvos ryto“ bandymų priartėti, kauniečiai toliau žaidė pagal planą ir atstatę dviženklį pranašumą šventė antrąją pergalę prieš principinį varžovą – 68:82.

„Lietuvos rytas“: Kšištofas Lavrinovičius 16 tšk., Julius Jucikas 12 tšk., Nicolas Laprovittola 10 tšk., Deividas Gailius 9 tšk.

Žalgiris“: Olivier Hanlanas 21 tšk., Edgaras Ulanovas 16 tšk., Mantas Kalnietis 14 tšk., Robertas Javtokas 8 tšk., Ianas Vougioukas 7 tšk.